Календар свят України. Граматика української мови

Продовжено термін осінніх канікул
з 30.10.2021 до 07.11.2021 (включно)
(лист МОН України від 25.10.2021 № 1/9-569, лист Департаменту освіти і науки ЗОДА від 26.10.2021 № 4106/03.2-14, протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС м. Запоріжжя від 27.10.2021 №40)

Сьогодні у залі дошкільного відділення панувала особлива атмосфера тепла та затишку, вихователі для своїх груп підготували чудові сценарії осіннього свята для малюків "Чарівні дарунки осені". Ігри, запальні танці та веселі дитячі пісеньки про осінь зробили чарівне дійство незабутнім. Наприкінці свят малюки отримали осінні подарунки. Музичний керівник Кочева Ю. В., ведуча Пастушенко С. А. 
аходи були проведені з дотриманням протиепідемічних норм)

28 жовтня, 77 років тому,  відбулося остаточне звільнення та вигнання   останніх гітлерівських загарбників з української землі.
  Визволення стало результатом ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких – Донбаська, Корсунь-Шевченківська, Львівсько-Сандомирська. До кінця війни залишалося півроку…
 Пам’ятаймо! Вшановуємо всіх, хто це  звільнення забезпечив!
 З Днем визволення України!

До уваги батьків здобувачів освіти та вихованців дошкільного відділення ЗЗБНВК № 106!
У рамках соціального проєкту "З турботою про дітей та їх наставників (вчителів)" ТОВ "РССЦ МЕДЗДРАВНИЦЯ"  забезпечить якісний діагностично-профілактичний захід, та за необхідністю надасть рекомендації, щодо лікування та спостереження учасників освітнього процесу. 

ОСІННІ КАНІКУЛИ
перенесено на 18 жовтня.
Термін осінніх канікул - 
з 18 жовтня до 22 жовтня (включно)
(лист Департаменту освіти і науки ЗОДА від 16.10.2021 №02.1-16/1239, протокол позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС Запорізької області від 15.10.2021 №30. протокол позачергового засідання місцевої комісії з питань ТЕБ і НС м. Запоріжжя від 16.10.2021 №36. лист Запорізької обласної державної адміністрації від 12.10.2021 №08-32/2828 «Про перенесення термінів осінніх канікул») 

   14 жовтня значуща дата для кожного українця. В цей день ми відзначаємо Покрову, День козацтва, День УПА, День визволення нашого міста від нацистських загарбників та День захисника та захисниці України. Дякуємо кожному, хто, ризикуючи власним життям, захищав і продовжує захищати незалежність й територіальну цілісність України. Слава захисникам та захисницям України! Вічна пам'ять полеглим Героям!     


Європейський тиждень місцевої демократії проводиться кожного року у тиждень, що включає 15 жовтня - дату відкриття для підписання Європейської хартії місцевого самоврядування в 1985 році. Тиждень передбачає одночасне проведення національних і місцевих заходів в усіх країнах-членах Ради Європи з метою активізації процесів розповсюдження інформації щодо принципів та досягнення місцевої і регіональної демократії в Європі, сприяння обізнаності громадян щодо можливостей вирішення питань місцевого значення та залучення їх до прийняття управлінських рішень.


Любі вчителі!
Вітаємо з Днем працівників освіти та хочемо побажати впевненості, витримки, міцного здоров’я та міцних сил. Нехай ваша любов до життя, до своєї роботи, до всього світу буде без меж, нехай ваші учні будуть слухняними та спроможними на великі перемоги, нехай ваше серце зустрічає кожен день з доброю надією, нехай ваша душа з кожною миттю познає смак щастя.
                                                                     З любов'ю ваші учні
Шановні гості сайту, будь ласка, не розповсюджуйте наше відео в соціальних мережах.

За рішенням Державної комісії ТЕБ та НС на території України 
з 23 вересня 2021 року встановлено «жовтий» рівень епідемічної  небезпеки поширення COVID – 19.
У зв’язку із карантином ВХІД, до освітнього закладу ОБМЕЖЕНО!
Перебування батьків здобувачів освіти у приміщенні школи дозволяється у масці, після проходження термометрії та попереднього узгодження дій з адміністрацією закладу.


У нашому освітньому закладі розпочинає роботу 
Батьківська школа "Свідоме батьківство. Спілкування з підлітком. Як?" 
для батьків учнів 5-х класів. 
Перше заняття "Успішна адаптація до навчання у 5-ому класі" 24.09.21р. о 17.30 у актовій залі. 
Чекаємо на вас!