Календар свят України. Граматика української мови

29 вересня 2021 року в Україні та світі відзначають 80-ті роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Та про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту. 

З 14 по 16 вересня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувається V екологічний форум «Еко Форум – 2021». Учні та вчителі нашого освітнього закладу  взяли участь у виставці форуму.

Державна служба якості освіти України проводить анонімне опитування. Анкети:
                                           - педагогічних працівників -  https://bit.ly/3E1eVlC;
- учнів закладів загальної середньої освіти - https://bit.ly/2YtM21c
                                           -  батьків учнів - https://bit.ly/3hfzxNv.

Маєте 25 копійок в гаманці чи скарбничці та не знаєте, що з ними робити?
Перетворіть їх на допомогу онкохворим дітям!
З 1 по 30 вересня 2021 року разом з Національний банк України благодійним фондом ” Таблеточки” оголошено Всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям», щоб у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на запас сил для сотень дітей, що борються з раком.

09 вересня учні нашого освітнього закладу разом із вчителем фізичної культури Кругловою С.О. взяли участь у районному заході, присвяченого Дню фізичної культури і спорту.

Згідно з розпорядженням міського голови від 04.08.2021 № 132р в Запоріжжі в 2021 році будуть проведені Дні сталої енергії, основна частина яких буде проходити  
13-17 вересня 2021 року

Запорізьке районне управління ГУ ДСНС України в Запорізькій області звертається до учнів та батьків щодо дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях. Бережіть себе! ФОТО

Сьогодні у парку Перемоги нашого міста пройшла  Всеукраїнська акція "Шаную воїнів, біжу за Героїв України". Цей Всеукраїнський патріотичний забіг відбувся на знак ушанування пам’яті полеглих військовослужбовців.
Наш освітній заклад представляв загиблих Героїв -  Каліберду Артема та Білокобильського Сергія, які віддали життя в боротьбі за територіальну цілісність України Дякуємо за участь нашим учителям фізичної культури - Кругловій Світлані Олександрівні та Андрєєву Євгену Ігоровичу. ФОТОДень пам'яті захисників України — пам'ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Він приурочений пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Символікою цього дня є квітка соняшника, адже у серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.


Зустріч учнів із вчителями відбудеться 26.08.2021, а саме...