Календар свят України. Граматика української мови

Шановні батьки майбутніх першокласників!
     Згідно наказу МОН України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» (розділ І п. 6) прийом документів до 1 класу буде здійснюватися відповідно до наказу департаменту освіти і науки Запорізької міської ради «Про зарахування дітей до 1-х класів комунальних закладів загальної середньої освіти».
     Про дату та форму прийняття документів до 1 класу буде повідомлено на шкільному сайті https://zzbnvk106.pp.ua , на сторінці Facebook «Школа комплекс 106» та інформаційному стенді освітнього закладу.
                                                                 Адміністрація ЗЗБНВК № 106


 КАНІКУЛИ

з 22 березня 2021 по 28 березня 2021

до школи 29 березня (чисельник)

Вітаю тебе, майбутній першокласнику! 
1 вересня  дзвоник покличе тебе до школи. Перед тобою відчиняться двері у світ нового і цікавого, у світ невідомого, але дуже корисного! Поряд з тобою, маленький українцю, навчатимуться хлопчики й дівчатка, серед яких ти зустрінеш багато нових друзів. Тебе проведуть Дорогами Знань мудрі книги і досвідчені вчителі. 
З нетерпінням чекаємо тебе, дорогий друже, у нашу велику і дружню родину. 
ЗЗБНВК № 106 ЗАПРОШУЄ

У Запоріжжі СБУ затримала аноніма
за систематичнi  погрози  мiнування об'єктiв


10 березня наші учні провели районний семінар-практикум для слухачів "Школи успішного лідера". Тема зустрічі: "Активна громадянська позиція - відповідальне ставлення до громадянського обов'язку". Були розглянуті питання: 
- Моя громадянська позиція.
- Що значить для мене бути громадянином своєї держави?
- Ким я бачу себе у суспільстві?
- Що я можу зробити для країни зараз і в майбутньому?
Дякуємо учням освітнього закладу: Білоус Анні, Кучі Данилу, Майбороді Артему, Шляховому Богдану, Володіній Альоні, Зведрасу Андрію, Татаревич Вікторії.  Підготувала та провела педагог-організатор Мельник Алла Михайлівна. facebook

Вітаємо СОСЮРУ  ЄЛИЗАВЕТУ, ученицю 7-Г класу,
яка посіла І місце у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу 
«Український сувенір».
Вітаємо БАБЕНКО  ТЕТЯНУ, ученицю 8-Б класу, 
яка посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція».

Вітаємо із перемогами вихованців вчителя обслуговуючої праці, керівника шкільного гуртка «Народні ремесла України» Старокожеву Оксану Федорівну.   facebook

10 березня інспектором сектору ювенальної превенції  відділу превенції Запорізького районного  управління поліції ГУНП в Запорізькій області Корогод Владою Олексіївною були проведені  профілактичні лекції для  учнів 8-10 класів ЗЗБНВК № 106. Під час лекції розглядалися питання про недопущення правопорушень серед підлітків,  про здоровий  спосіб життя та впливу шкідливих звичок на організм підлітка.

"Реве та стогне Дніпр широкий" читають учні 3-Б класу Демченко Богдан та Миронова Софія, учасники Шевченківського районного фестивалю "Шевченківська весна". Підготували вчителі початкових класів Пісьміченко Олена Вікторівна та Чепіжко Юлія Олександрівна. Висловлюємо подяку за підтримку і втілення ідеї родинам Демченко та Миронових. 
Книжкова виставка у шкільній бібліотеці "І лине над землею Шевченкове слово"

Запорізька гімназія № 45
оголошує набір учнів до 10 класів на 2021-2022 н.р.

Шановні жінки, матусі, бабусі, дівчатка! Вітаємо Вас з чудовим весняним святом 8 Березня!!!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра й достатку, творчих звершень та благополуччя! Нехай у Вашому домі та колективі завжди панує взаєморозуміння та злагода. Нехай завжди Вас супроводжує успіх та хороший настрій! Бажаємо Вам сімейного достатку і щоб Ваше серце зігріла любов рідних і повага оточуючих.

Шановні гості сайту, будь ласка, не розповсюджуйте наше відео в соціальних мережах.