Календар свят України. Граматика української мови

Педагогічний колектив 


 
Педагогічний колектив освітнього закладу - 79 педагогів, з них:
Відмінників освіти України -2
спеціалістів вищої категорії -40
спеціалістів першої категорії - 11
спеціалістів другої категорії - 8
спеціалістів - 7
молодших спеціалістів - 10
без категорії - 10
з педагогічним званням : 
"учитель-методист" - 13,
 "старший учитель" - 19,
"старший вихователь" -1,
"вихователь-методист" - 1,
 "практичний психолог-методист" - 1

  

Алейнікова Анна Валеріївна
учитель-дефектолог, 
асистент вчителя,
спеціаліст другої категорії,
магістр початкової освіти
Алексєєва Ольга Олександрівна,
класовод 4-Г класу

вчитель початкових класів,
спеціаліст першої категорії


Андрєєв Євген Ігорович

вчитель фізичної культури,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

Антоненко Ірина Геннадіївна

практичний психолог,

спеціаліст вищої категорії,

практичний психолог-методист

Балабуха Тетяна Миколаївна,

класний керівник 8-А класу

вчитель української мови та літератури,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

Бахтіна Віра Олексіївна

вихователь ГПД,

спеціаліст вищої категорії,

старший вихователь





Бондаренко Ілона Геннадіївна





вчитель англійської мови,

спеціаліст другої категорії


Вініченко Світлана Миколаївна,

класний керівник 5-В класу

вчитель української мови та літератури, 

спеціаліст вищої категорії


Ващенко Валерія Вікторівна,

класний керівник 7-В класу

вчитель російської мови та  літератури,

спеціаліст вищої категорії, 

учитель-методист

Веселкова Наталія Миколаївна,

класовод 4-Д класу

вчитель початкових класів,

магістр початкової освіти

Володіна Катерина Олександрівна
вчитель інформатики,
спеціаліст другої категорії


Воробйова Вікторія Володимирівна




вчитель образотворчого мистецтва,

молодший спеціаліст,

старший учитель



Воробйова Тетяна Сергіївна



вчитель історії,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель



Ворона Юлія Іванівна,

класовод 3-В класу

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії

Гаєвська Олена Валентинівна,

 класний керівник 9-А класу

вчитель української мови та літератури,

спеціаліст першої категорії


Гарбар Володимир Миколайович,

класний керівник 6-А класу

вчитель математики, 

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель


Гураш Наталія Володимирівна,

класовод 1-Б класу

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель


Данильченко Олена Миколаївна,

класовод 3-А класу

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель

Єрмоленко Валентина Андріївнавчитель математики,
спеціаліст вищої категорії,
асистент вчителя
Єфремцова Тетяна Павлівна
вихователь ГПД, 
молодший спеціаліст


Жигалова Дар'я Юріївна,

класовод 2-В класу


вчитель початкових класів,

спеціаліст другої категорії

Зеркаль Ірина Костянтинівна

керівник гуртка,

спеціаліст другої категорії

Іванець Наталія Євгенівна,

класовод 1-В класу

 

вчитель початкових класів,

молодший спеціаліст,

старший учитель




Капуста Аліна Григорівна


вихователь ГПД,

молодший спеціаліст

Кикоть Олена Анатоліївна,

класний керівник 5-Г класу 

вчитель біології,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель



Корохова Тетяна Вікторівна,

класовод 3-Д класу

 

вчитель початкових класів,

спеціаліст першої категорії

Кочева Юліана Валеріївна

музичний керівник 

дошкільного відділення,

спеціаліст вищої категорії,

вчитель музичного мистецтва,

спеціаліст вищої категорії



Круглова Світлана Олександрівна,
класний керівник 5-А класу



вчитель фізичної культури,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист


Кулигіна Ганна Василівна

вчитель хімії, 

спеціаліст

 


Кушим Олена Володимирівна,

класний керівник 8-Г класу

вчитель географії,

спеціаліст першої категорії

Лала Світлана Анатоліївна,

класовод 4-А класу

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

Лаптєва Вікторія Олександрівна,

класний керівник 11-Б класу

вчитель російської мови та літератури,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

Луцик Інна Володимирівна,

класовод 2-Г класу

вчитель початкових класів,

спеціаліст першої категорії


Макаренко Ольга Валентинівна

вчитель української мови та літератури,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель


Маширо Олена Анатоліївна

вчитель математики,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель


Мельник Алла Михайлівна

педагог-організатор,

молодший спеціаліст


Михайлова Людмила Юріївна

вчитель англійської мови,

спеціаліст першої категорії

Миронова Світлана Юріївна
вчитель інформатики,
спеціаліст другої категорії


Нефьодова Ольга Володимирівна,

класний керівник 9-Г класу

вчитель хімії та біології,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель

Орел Ганна Іванівна,
класовод 1-А класу
вчитель початкових класів,
бакалавр


Остах Ганна Олегівна,

класний керівник 9-В класу

 

вчитель англійської мови,

спеціаліст першої категорії

Пісьміченко Олена Вікторівна,

класовод 4-Б класу

вчитель початкових класів,

спеціаліст першої категорії,

старший учитель



Піскун Марія Володимирівна

вихователь дошкільного відділення, 

спеціаліст вищої категорії 

 


Палига Надія Петрівна,

класовод 2-А класу

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

Парфьонова Любов Анатоліївна

 

завідувач бібліотеки,

спеціаліст вищої категорії,

провідний бібліотекар


Пастушенко Світлана Анатоліївна

вихователь дошкільного відділення,

спеціаліст другої категорії,

вчитель української мови та літератури,

спеціаліст вищої категорії


Патаман Юлія Миколаївна,

класний керівник 9-Б класу

вчитель англійської мови,

спеціаліст першої категорії


Погорєлова Лариса Захарівна,

класний керівник 7-А класу

вчитель математики,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

Пономаренко Оксана Олександрівна,

класний керівник 7-Г класу

вчитель історії та правознавства,

спеціаліст вищої категорії, 

магістр управління навчальним закладом




Проскурня Яна Вікторівна





вчитель англійської мови,
спеціаліст


Рибченко Олена Євгенівна

вчитель фізичної культури,

молодший спеціаліст,

старший учитель





Савіна Олена Володимирівна,
класний керівник 6-В класу





вчитель англійської мови,
спеціаліст,
магістр філології

Сальнікова Єлизавета Олександрівна,
класний керівник 5-Б класу


вчитель фізичної культури,
спеціаліст другої категорії, 
магістр фізичного виховання та спорту 






Сальнікова Олена Олександрівна,

класний керівник 7-Б класу





вчитель інформатики,

магістр середньої освіти


Сєчкіна Ірина Григорівна,

класовод 3-Б класу

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії

Скачкова Олена Володимирівна

вчитель  інформатики,
 спеціаліст вищої категорії,
старший учитель 

Стукаленко Павло Анатолійович
вчитель англійської мови, 
молодший спеціаліст
Сухова Анастасія Сергіївна
вихователь ГПД



Старокожева Оксана Федорівна,

класний керівник 8-Б класу

 



вчитель обслуговуючої праці,

спеціаліст вищої категорії


Сосновська Марина Вікторівна,

 класовод 2-Б класу

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель

Стриженко Наталія Михайлівна


 

 

вчитель географії та економіки,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

Суниця Оксана Анатоліївна,

класний керівник 6-Б класу

вчитель української мови та літератури, 

спеціаліст,

магістр філології




Терьошина Оксана Анатоліївна



вихователь ГПД,

магістр дошкільної освіти

Тютерева Наталія Вікторівна,

класовод 1-Г класу

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії

Федорчук Анна Іванівна
вчитель історії,
спеціаліст першої категорії


Харьякова Тетяна Василівна,

класний керівник 11-А класу

вчитель математики,

спеціаліст вищої категорії


Циб Сергій Олександрович

вчитель фізичної культури,

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист,

інструктор з фізкультури

дошкільного відділення,

спеціаліст вищої категорії,

вихователь-методист


Чепіга Ірина Анатоліївна,

класний керівник 8-В класу

вчитель музичного мистецтва, 

молодший спеціаліст,

старший учитель

Чепіжко Юлія Олександрівна,

класовод 3-Г класу

 

вчитель початкових класів,

спеціаліст вищої категорії

Чернишова Тетяна Анатоліївна,

класний керівник 6-Д класу

вчитель фізики,

спеціаліст другої категорії

Чуб-Колісник Олена Олексіївна,

класовод 4-В класу

вчитель початкових класів,

спеціаліст першої категорії


Чупріна Ольга Іванівна,

класний керівник 6-Г класу

вчитель англійської мови,

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель

Шмалій Олександр Іванович

 

вчитель технічної праці,  

спеціаліст вищої категорії, 

старший учитель