Календар свят України. Граматика української мови

3 жовтня 2018 року на стадіоні «Славутич-Арена» в м. Запоріжжя відбудеться TalentDay. Взяти в ньому участь можуть хлопчики 2005 і 2006 року народження.

Початок реєстрації - о 13:00, старт змагань - о 14:00. При собі учасникам необхідно мати свідоцтво про народження та екіпіровку (футболка, шорти, спортивне взуття, гетри, щитки). Попередня реєстрація доступна за адресою shtd.mbsoccerevents.com . Партнер заходу - школа «Майстер м'яча».

Шановні вихователі та працівники дошкільного відділення!

Прийміть наші вітання з нагоди вашого професійного свята.
Найщиріші слова подяки всім працівникам дошкільного відділення за самовіддане служіння улюбленій справі, терпіння, мудрість і щирість у вихованні майбутньої української нації.

Бажаємо вам здоров’я на довгі літа, добра і радості від життя та гордості за своїх вихованців. Хай кожен день буде наповнений добром, надією і вірою.

Шановні друзі, колеги, учні, батьки! 

Просимо проголосувати за проект громадського бюджету  ЗЗБНВК №106 "Спортивно-ігровий дитячий майданчик" 

Номер проекту 535

Проект "Спортивно-ігровий дитячий майданчик" створено для покращення інфраструктури ЗЗБНВК №106, який є центром міської громади 16 мікрорайона Хортицького района м. Запоріжжжя.

У разі реалізації проекту на території школи з'явиться дитячий майданчик, на якому сім'ї з дошкільниками та молодшими школярами зможуть проводити час з користю для дітей та сім'ї, а вихованці та молодші школярі, які навчаються у ЗЗБНВК №106, проводити прогулянки на свіжому повітрі з фізичними вправами та іграми.

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. У 2018 році - 8 вересня. 

              Фото шкільних заходів

07 вересня в Хортицькому району відбулося традиційне свято до Дня фізичної культури та спорту. Учні нашої школи, разом із вчителями фізичної культури, взяли активну участь (фото участі). Наші команди отримали не тільки задоволення від змагань, а й посіли призові місця:
І місце - міні-футбол
ІІ місце - футбол
ІІІ місце - волейбол... 

ВІТАЄМО!!!  

09 вересня 2018 року у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв фашизму.

Шановні учні, вчителі, батьки та майбутні першокласники!

Прийміть найщиріші вітання з початком нового навчального року. Творчої наснаги, ініціативи, великих перемог та здобутків у навчальній діяльності.

Свято День Знань відбудеться 03.09.2018р.:

для учнів 1класів - о 08.00 у дворі школи
для учнів 2-11 класів о 08.00 у класних кімнатах.

Будемо раді вітати вас у стінах рідної школи!

Тема:  Освіта міста Запоріжжя: досвід інноваційних досягнень в контексті реалізації концепції Нової української школи.

Шановні колеги! Міністерство освіти і Науки України рекомендує провести урок "Я обираю здорові звички". Матеріали для тематичного уроку підготовлені фахівцями Центру громадського здоров`я Міністерства охорони здоров`я України з використанням рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров`я (ВООЗ) і кращого світового досвіду в сфері пропагування здорового способу життя.
Мета уроку - продемонструвати школярам, що здоровий спосіб життя - це просто і важливо, а багатьох захворювань можна уникнути.
Матеріали, що можна використати для проведення уроку (конспекти, тести, гра-обговорення та ін.) доступні за посиланням 

Шановні батьки, вчителі, діти та всі небайдужі!

В рамках місячника бібліотека ЗЗБНВК № 106 проводить благодійну акцію

«Кращій подарунок бібліотеці - книга».

Мета акції – поповнення бібліотечного фонду новими українськими книжками, бо

«Тільки читання відкриває перед людиною розкіш інтелектуального життя» ( В. Сухомлинський)