Календар свят України. Граматика української мови

Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ запрошує

(бібліографічний огляд нових надходжень до бібліотеки)

(книжкові новинки для школярів старшої школи)

Класичний Приватний Університет запрошує

Вітаємо Луцик Марію, ученицю 9-А класу, 
 учасницю Міжнародного літературного конкурсу "Україна в барвах слова" 

Доводимо до вашого відома, що змінюється адреса поштової скриньки освітнього закладу з zzbnvk106@ukr.net на zzbnvk106zp@gmail.com. 
Наша нова електронна поштаzzbnvk106zp@gmail.com

Шановні батьки здобувачів освіти 5-11 класів!
У зв'язку з великим відсотком захворюваності вчителів-предметників на ГРВІ та неможливості проводити заміну уроків вчителями спеціалістами, на наступному тижні навчальні заняття з використанням технологій дистанційного навчання продовжено. Якщо ваш вчитель-предметник знаходиться на лікарняному, то його колега буде виставляти лише завдання для виконання, уроки у Meet проводити не буде. Дякуємо за розуміння

Щороку у понад 150 країн світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. Цього року #Щедрийвівторок відзначають 1 грудня. Робити добрі справи – це не тільки ділитись грошима, кожен може зробити свій внесок, як вважатиме за потрібне. Учні нашого освітнього закладу не стояли осторонь цієї події:
- "Добрі справи" вихованців ДВ та учнів 1-4 класів;
- годівнички учнів 4 класів;
- участь вихованців шкільного гуртка "Народні ремесла України"(керівник Старокожева О.Ф., вчитель обслуговуючої праці) у обласній патріотичній благодійній акції "З любов'ю до Героя"(фото)

Шановні батьки здобувачів освіти 5-11 класів!